V posledních hodinách se o pořádný rozruch ve vodách showbyznysu postarali informace o údajném konci vztahu mezi exfarmármi Rezem Givilim a Božkou Candrákovou.

Ještě v neděli si Reza změnil na sociální síti stav ze “zadaného” na “ve volném vztahu”, což ihned vyvolalo spekulace o rozchodu s jeho dlouholetou přítelkyní Božkou. I když to tak zpočátku vypadalo, zdá se, že dvojice je stále spolu a žádný rozchod se nekonal.

Reza stihl za poslední hodiny na svém Facebooku zveřejnit i několik statusů, v nichž se vyjádřil k medializovaným zprávám o konci vztahu a většinu své fanoušky pobavil, ale zároveň i uklidnil, protože rozchod vyloučil. “Miluji ji, ona je všechno co mám. Čím vícekrát se rozejdeš, tím více miluješ. Vyzkoušejte, “vyznal se Reza ještě v noci z neděle na pondělí a nezapomněl samozřejmě zavtipkovat.

“Yes, vyšlo to, dávno jsem nebyl v novinách,” začal si dělat legraci z dalšího článku, který našel na internetu. “Že blondýnka zuří,” reagoval na titulek jednoho bulvárního portálu: “Blondýnka spí, akorát jdu pro ni vařit oběd,” objasnil celou situaci a nechybělo ani množství vyrehotaných smajlíků, kteří to celé odlehčili a dali najevo, že Reza se skvěle na článcích baví .

“Jednoduchý způsob jak se dostat do novin. Nenápadně se rozejít na 24 hodin a pak rychle vrátit zpět. Ještěže dali pěkné fotky, “opět tak reagoval na jeden z bulvárních článků a nemohl si ani odpustit trefnou poznámku na závěr. Věříme, že je tedy vše v pořádku a menší krize jim ve vztahu pouze prospěla.