ilustračné foto

Moderátor už dlouhá léta patří na obrazovky televize Markíza. Nejnovější zjištění lékařů však přinášejí nepříjemné dohady o moderátorově zdraví.

Kromě známé Lampárne si zamoderoval i v Reflexu, a jen nedávno pokřtil knihu s názvem Skutečné příběhy, která po více než 10 letech vysílání mapuje několik příběhů z relace. Nejnovější zjištění lékařů však přinášejí nepříjemné dohady o moderátorově zdraví.

Patrik Herman je kromě televize aktivní i v občanské oblasti. Je členem sdružení EUROPACOLON Slovensko, které se stará o šíření zpráv o rakovině a její léčbě a prevenci. Sám se zúčastnil několika seminářů a přednášek sdružení a lidem vysvětloval své nepříjemné zkušenosti s tímto vážným onemocněním. V roce 2006 mu totiž po boji se smrtelnou chorobou umřel otec. Později si stejná diagnóza vyžádala i život jeho milované babičky. Právě tyto události jsou důvodem obav lékařů, kteří nedávno Hermana vyšetřovali.

Patrik Herman na krste knihy

V nedávné minulosti totiž Herman musel

navštívit nemocnici kvůli intenzivním bolestem v oblasti břicha. Lékaři měli ihned důvod obávat se nejhoršího, protože výskyt onemocnění je v jeho rodině častý. Podle nejnovějších informací se po čtyřdenním pobytu na lůžku bude muset Herman opět vrátit do nemocnice kvůli dalším vyšetřením. Nejhorší obavy lékařů tedy zatím nikdo nevyvrátil a zbývá jen čekat na další výsledky.