Dara Rolins a Rytmus tvoří pár již několik let a jejich vztah podle všeho patří k těm nejstabilnějším v slovenském showbyznysu. Naše bulvární stránky ale začínají spekulovat nad tím, že po Rytmusovi jde jiná žena. Měla by jí být tato známá tvář.

Zpěvačka Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský jsou spolu již několik let. Mají společné songy, vystupují v různých relacích a zdá se, že jim to opravdu klape. Už delší dobu se dokonce spekuluje o tom, že dvojice v plánu i společného potomka. Nejnovější se však objevují fámy, že do jejich vztahu sepleteněkdo třetí. Slovenský portál Pluska totiž přinesl zprávu, že o Rytmuse by měla mít zájem známá tvář televize JOJ Alexandra Orviská.

Alexandra Orviská se proslavila díky show Vyvolení a později jako moderátorka pořadu Top Star. Momentálně je sice zadána s hokejistou Lukášem Kozákom, ale zmíněný portál poukazuje na jednu věc. Alexandra (prý) příliš často přidává na Instagram fotky, na kterých je s Rytmusem. Spekulacím napomáhá i fakt, že moderátorku TV JOJ označuje Patrícia Vitteková za ženu, která jí rozbila manželství s fotbalistou Robertem Vittek. Zda jsou tyto dohady pravdivé nebo jsou to jen bulvární fámy, to ukáže až čas.

Moderátorka se ráda pochlubí fotkou s Rytmusem