Život dennodenně napíše množství příběhů. Některé jsou veselejší, jiné zase plné bolesti a zármutku. Bohužel i toto je jeden z těch méně veselých. Přišel v něm totiž o život relativně mladý člověk.

Vše se odehrálo v úterý 14. března 2017, v obci Lozorno (Slovensko). Obětí je 39-letý Marián, jehož život vyhasl při smrtelném zranění ve fabrice. Neštěstí se podle Krajského ředitelství Policejního sboru v Bratislavě odehrálo krátce po 12:30 hod. Podle předběžných a stále neoficiálních informací měl smrt pracovníka způsobit úraz, při kterém mu vysokozdvižný vozík přitlačil hlavu a způsobil mu zranění neslučitelná se životem.

Do věci se zapojil už i Inspektorát práce a Okresní ředitelství Policejního sboru v Malackách, jehož pověřený příslušník začne ve věci trestní stíhání pro přečin usmrcení.

Podle svědků zesnulý neměl šanci přežít a přístroj mu způsobil devastační zranění. Známí ho popisují jako pořádného chlapa, který byl svobodný.

Jen čas a policejní vyšetřování ukážou, zda šlo jen o nešťastnou náhodu nebo pochybení třetí osoby. Prozatím nám zbývá čekat, s jakými výsledky přijde vyšetřovatel a na Mariána si alespoň na chvíli zmínit ve svých myšlenkách.