Je to už více než měsíc, kdy zůstala veřejnost a především rodina Roba Beňa († 54) v zármutku. Bývalý moderátor náhle zemřel na selhání srdce. Nejvíce chybí svému nejmladšímu synovi Nikolovi (5), který slavil narozeniny, ale jedna důležitá osoba chyběla…

 

Syn známého politika, Nikola před pár dny slavil narozeniny, ale s otcem už svíčky na dortu nesfúkol. Na oslavě se zúčastnila blízká rodina, ale i přátelé či sousedé. Robova partnerka Lenka se rozhodla svému synovi udělat narozeninový den plný radosti a smíchu, i když ona sama častokrát zadržovala slzy.

Malému chlapečkovi jeho otec velmi chybí a každý den o něm mluví. Lenka přiznala, že pravidelně kreslí svého tátu a velmi jim chybí jeho smích. Nikola však po otci zdědil i vyjednávací schopnosti. Trval na jednom přání, které se muselo splnit. “Měl oslavu přesně takovou, jakou jsme mu plánovali. Mnoho dětí, balóny, kouzelník, dárky. Nikola měl jedno přání k narozeninám – vypustit balónek štěstí tatínkovi do nebíčka.

lampion

A to jsem mu splnila, “uvedla Beňová partnerka pro čas.sk. Nikola na balón napsal odkaz plný lásky, který mu poslal do nebe.