Mišo Pavlík (20) se do povědomí veřejnosti dostal před dvěma lety díky markízácké reality show Farma. Do paměti všech se vryl jako rozmazlený synáček bohatých rodičů, který se nehrne do žádné práce. A aktuální mladík na sebe upozorňuje opět. Sbalil kolegyni z aktuální série projektu Janu Březinová (26) a … Na web vycapil její nahou FOTO přímo z postele!…

Miša Pavlíka skalním fanouškům markízácké reality show Farma představovat nemusíme. Patřil totiž k nejvýraznějším soutěžícím šesté série projektu. Nepředvedl se však v lichotivém světle. Právě naopak – mladík se netajil tím, že miluje luxusní způsob života a fyzická práce mu smrděla.

Ještě během soutěžení v šou se tehdy 18letý blonďák zahleděl do kolegyně s velkými prsy a napumpování pery Daniely Nikolety Kortišové. A dnes mu učarovala další sexica z Farmy. Tentokrát však Jana Brezinová z aktuálního ročníku.

Dvojice se svými city k sobě vůbec netají a prezentuje se i společnými fotkami. Jedna z těch nejnovějších však mnohých určitě zaskočila. Michal totiž na Instagram zveřejnil záběr své nahé přítelkyně přímo z postele.

Screenshot_3

Jediné, co tmavovlásce zahalovalo nahé silikony, byly nálepky králíčci namísto bradavek. No, zdá se, že Mišo nepatří k těm borcem, kteří nestrpí obdivné pohledy ostatních mužů!