Na farmě se odehrál další duel, který byl opět plný emocí a předcházely mu hádky mezi ženským osazenstvem. I přesto, že soutěžící se tvářili sebejistě, každá z nich měla v sobě nejistotu…

 

Výběr prvního duealanta byl plný překvapení a rozhodnutí farmářů se změnilo ze sekundy na sekundu. Zatímco na začátku týdne bylo téměř rozhodnuto, že do duelu pošlou Milana, okolnosti všechno změnily. Vztahy se sluhou však byly natolik silné, že téměř jednomyslně se první duealantkou stala Alenka.

Po rozhodnutí nejstarší farmářky se do duelu dostala i Lula. Překvapivé však bylo uvažování Luly, která si nebyla jistá jestli vůbec chce bojovat. Nakonec se druhá duealantka rozhodla jít na plno do arény a vybrala si překvapení, vědomostní test a řezání dřeva.

Duel byl opravdu napínavý, protože rozhodnout musela až třetí disciplína. Mladá tmavovláska jako první prořízla kládu, i když to bylo opravdu velmi těsné. Samozřejmě, že největší radostí sršel David, kterému se vrátila jeho princezna. Rozloučení s Alenou však zahrnovala úsměvy od ucha k uchu a farmáři najednou svou bývalou soupeřku považují za fajn ženu.