Matej Sajfa Cifra (37) měl před téměř dvěma týdny nepříjemnou nehodu na kole, kvůli čemuž o pár dní později musel absolvovat operaci ramene. Od té doby již uplynul více než týden a ve čtvrtek se známý rádiový Spiker veřejně přiznal k pořádné nechutnosti…

 

Kvůli zalepená a bolavému ramenu se totiž týden pořádně nesprchoval a podle jeho vlastních slov poměrně dost smrděl! Už téměř dva týdny rádiový Spiker Matej Sajfa Cifra nedokáže pořádně hýbat pravou rukou. Důvodem je nepříjemná nehoda, která se mu stala na kole, a následná operace ramene.

Celé to má však i jiný, ne právě nejpříjemnější následek. Jelikož je rána ještě čerstvá a moderátor si ji nemůže namáčet, tak … Ve svém blogu na youtube se známý Slovák veřejně přiznal k pořádné nechutnosti – celý týden se kvalitně neosprchuje.

“Odtud dolů (od pasu dolů) se o to velmi důsledně starám ve sprše. Ale toto (ukazuje na okolí ramene), protože jsem stále zalepený, nemohu vůbec namočit, “vysvětlil ve svém videu Spiker z Fun rádia, který však po sedmi dnech už usoudil, že by se přece jen měl postarat alespoň o jakou – takou hygienu v této oblasti.

O pomoc proto požádal své kolegyně z rádia. No předem je upozornil, že “poměrně dost smrdí”. A zřejmě i mluvil pravdu, jedna z jeho pomocnic totiž po chvíli utírání jeho těla vlhčenými utěrkami zahlásila: “Já na toto asi nemám žaludek!” Nuž, co se dá dělat. I do takové nepříjemné situace se člověk při chvilce nepozornosti může dostat.