Forence Owiti Opiyo (21) z Keni je znám jako muž s největšími varlaty. No způsobovaly mu jen každodenní utrpení…

 

Jeho pohlavní žlázy narostly do desetinásobného objemu a znemožňovaly mu nejen normálně chodit, ale také navštěvovat školu či mít vztah. Mladíkovi však změnila život operace.

Forencov penis není malý, na evropské poměry nadprůměrný, ale obří tkáň šourku ho zcela pohltil. Takže penis nebyl funkční. Po mnoha letech se konečně cítí jako zdravý muž. A to díky sousedovi, který fotku jeho znetvořených genitálií zveřejnil na Facebooku s prosbou o finanční pomoc na operaci.

Mladíkovy problémy se začaly v roce 2006. “Všechno se to začalo malou bulkou. Pak to bylo velké jako moje pěst a stále to rostlo. Velmi rád bych chtěl mít jednou děti, to si přeji, rád bych poděkoval Bohu, že mi pomohl uzdravit se, “svěřil se Forence pro deník The Mail.

3y95QC-WTCXfJ8QG-ii4yg-Mlad-kovi-sp-sobovali-semenn-ky-probl-my FDKu66dJQNCv3KK0puhphQ-Mlad-kovi-sp-sobovali-semenn-ky-probl-my

V prvním zákroku lékaři vybrali penis a odstranili nadbytečnou hmotu šourku. Ve druhém kroku museli ještě upravit tvar penisu do běžné podoby. Naplno přitom zachovaly schopnost erekce, i varlata jsou funkční a produkují spermie. “Zachránili jsme nervy, krevní oběh a topořivá tělesa, jeho penisu jsme ale museli dát správný tvar a velikost,” potvrdil doktor James Obondi z nemocnice v Nairobi.