Boxerský zápas, který se odehrál mezi špičkovými bojovníky byl opravdu tím, čím usporidatelia a hlavní účastníci chtěli uspokojit své fanoušky. Popravdě se jim to i podařilo a jméno vítěze je v těchto minutách známé…

 

Na zápasových setkáních a konferencích si servítky nedával ani jeden z účastníků. Souboj mezi Floydem Money Mayweatherem a Conorem McGregorem byl zpočátku velmi vyrovnaný a kupodivu se Conor McGregor dostal až do desátého kola. Sportovci si počínali nadmíru skvěle a přestože se setkali zástupci dvou různých sportů. Můžeme jen souhlasit, že oba mají švih a pořádnou výdrž.

Po uplynutí desátého kola Conoru ubývalo ze sil, což Floyd využil na nemilosrdné technické K.O. Odhodlaný Ir si vedl celý zápas opravdu brilantně, ale ke konci ho jeho štěstí opustilo. Přestože chtěl rozhodčímu říci, že by rád pokračoval, ale on i přesto zápas ukončil, protože Conorov obličej a rozpoložení říkali něco jiného. A tak si Floyd ,, Money “Mayweather připsal na konto padesáté vítězství své keriéry, získal trofej v podobě drahými kameny Vybíjeného opasku a do kapsy si vezme 400 milionů dolarů, opravdu krása!

upravena-34