Lidl je jeden z nejoblíbenějších obchodních řetězců, o čemž svědčí i několik ocenění. Navzdory různým skandálům se zbožím, které zákazníci museli vrátit si drží přední místo …

 

Obchodní řetězec LIDL v Anglii připravil pro své zákazníky lákavou slevu na alkohol. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby akce nevyvolala u lidí totálně šílenství! Od rána se vytvářely před supermarketem dlouhé řady s nedočkavci, kteří se vyzbrojili ostrými lokty. Kdo dřív přišel, ten bral!

Zlevněné zboží jde “na dračku” jako teplé rohlíky. Dobře to známe i my, často můžeme vidět nedočkavých lidí, kteří už od včasného rána stojí před dveřmi supermarketů, aby si nechali to nejlepší a nejlevnější. Anglický LIDL připravil sobotní slevu na alkoholický nápoj Prosecco od společnosti Allini, která u lidí vyvolala davové šílenství!

lidl1-1

Kdo dřív přijde, ten dřív mele

Rady se táhly až po parkoviště, každý si chtěl urvat oblíbený alkoholický nápoj Britů za výbornou cenu 3,33 libry za láhev (v přepočtu cca 3,62 €). Není divu, že zboží bylo vyprodáno chvíli po otevření prodejny. Mnoho rozzlobených zákazníků si kvůli Prosecco “skočilo do vlasů”, na čem se bavili hlavně lidé na sociálních sítích. Co dodat na závěr? Alkohol je v malém množství lék, ve velkém jed, takže s jeho požíváním opatrně!